Skolens kontaktlærere skoleåret 2019/2020

Gruppe Kurs Kontaktlærer
1 AOA Alternativ opplæring   Monika Ekblad

1DHA

Vg1 Design og håndverk   Linda Knøvl Rasmussen
2DHB Vg1 Design og håndverk   Marianne Røed Orji
1ELA Vg1 Elektrofag   Knut Møklegaard
1ELB Vg1 Elektrofag   Asad Qasim
1ELC Vg1 Elektrofag, 3årig helse- og miljøtek   Einar Fredrik Nyheim
1HSA Vg1 Helse- og oppvekstfag   Lise Røed Ødegaard
1HSB Vg1 Helse- og oppvekstfag   Vigdis Strand Vassmoen
1HSC Vg1 Helse- og oppvekstfag   Marianne Aasprong Brekke
1HSD Vg1 Helse- og oppvekstfag   Åse Haukelidsæter
1HSE Vg1 Helse- og oppveksfag   Ingebjørg Skibenes Sandvik
1SSA Vg1 Service og samferdsel   Eirin Aspestrand Horn
1SSB Vg1 Service og samferdsel   Camilla Sveberg Guldvik
1SSC Service- og samferdsel   Elin Johanne Skibenes Aas
2ABA Vg2 Ambulansefag   Margrete Juterud
2BLA Vg2 Blomsterdekoratør   Kristin H. Haghus
2BUA Vg2 Barne- og ungdomsarbeider   Vigdis Synnøve Tøftum 
2BUB Vg2 Barne- og ungdomsarbeider   Mats Berg-Berthinussen
2BUC  Vg2 Barne- og ungdomsarbeider   Tone Aunet
2ELA Vg2 Elenergi   Runar Gottlieb Schøne
2ELB Vg2 Elenergi   Jan-Erik Winther
2ELC Elektro, 3 årig helse og miljøteknologi (2.året)   Karoline.Borch-Nielsen
2HFA Vg2 Helsefagarbeider   Torunn Lund
2HFB Vg2 Helsefagarbeider   Kristel Bui-Sævareid
2HFC Vg2 Helsefagarbeider   Helene Scheldrup Johansen
2SSA Vg2 Salg, service, sikkerhet   Siri Nordheim
2SSB Vg2 Salg, service og sikkerhet   Marianne Garmann Dahle
2TRA Vg2 Transport og logistikk   Sigmund Skjelsbæk 
2TRB Vg2 Transport og logistikk   Einar Hesselberg

3PBA

4 årig dobbelkompetanse 3.år   Eli Aasberg/Marte Høydalsnes
3PBB Påbygg ordinært 3 årig barn og ungdom   Live Aslaug Bjerke/Linda Brendengen (ambulanse)
3PBC Vg3 Påbygg etter fagbrev
  Kjersti Berg Moen
3PBD Vg3 Allmenfaglig påbygg   Øystein Kirkerud/Elise Myhren
3PBE Vg3 Allmenfaglig påbygg   Trine Brenden Bakken/Simen Syvertsen
3P4A 4 årig dobbelkompetanse 4.år   Mari Anne Fostvedt

Publisert 30. mai 2013, oppdatert 16. august 2019.